.:::::FREE WEB::::::.

Postavy

SEAL  SEAL TEAM 6
ST-6 (později známá jako DEVGRU) byla založena roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6je neustále v pohotovosti , aby mohla odpovědět na teroristické útoky proti Americkým cílům po celém světě.
 

GSG-9 GSG-9
GSG-9 se zrodila po tragické události, která vedla ke smrti mnoha Izraelských atletů v roce 1972 během Olympijských her v Mnichově v Německu.
 

SAS SAS
Světově proslulá britská SAS byla založena během 2. světové války mužem jménem David Stirling. Jejich role během války byla zasahovat za nepřátelskou linií, provádět sabotáže a zabíjet klíčové cíle.
 

GIGN GIGN
Francouzská elitní protiterorostická jednotka, GIGN, byla založena k rychlé odpovědi na terorostické útoky. Skládá se z více jak 100 mužů. GIGN si vdobila svou reputaci hlavně vými úspěšnými akcemi.


 

Phoenix PHOENIX CONNEXION
Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.


 

Elite ELITE CREW
Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.


 

Arctic ARCTIC AVENGER
Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.
Guerilla GUERILLA WARFARE
Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro svou nelítostnost. Její odpor k Americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na kolní autobus plný rock and rollových hudebníků.


 

 
TOPlist